CATERING NA IMPREZY

Strona główna » CATERING NA IMPREZY

Imprezy okolicznościowe

catering okolicznościowy
  • CATERING NA WESELA, KOMUNIE, CHRZCINY, URODZINY, ROCZNICE I KAŻDĄ INNĄ IMPREZĘ 😊
  • MENU DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB
  • DUŻY WYBÓR PRZEKĄSEK I CIEPŁYCH DAŃ
  • OFERTA BIZNESOWA
  • SZKOLENIA I KONFERENCJE
  • MENU WEGETARIAŃSKIE, WEGAŃSKIE, A TAKŻE BEZGLUTENOWE – ZADOWOLI KAŻDEGO GOŚCIA NA TWOJEJ IMPREZIE
  • ZAPEWNIAMY OBSŁUGĘ, JEŚLI TYLKO JEJ POTRZEBUJESZ
  • DOWOZIMY, ROZSTAWIAMY, ODBIERAMY – MOŻESZ NAM ZAUFAĆ I CIESZYĆ SIĘ CZASEM SPĘDZONYM NA CELEBRACJI
  • GWARANCJA PYSZNEGO JEDZENIA

FIT-BAG to siostrzana marka BISTRO LOKALNA. Od 2013 roku przygotowujemy posiłki dla naszych zadowolonych Klientów. Kochamy to, co robimy, dlatego w naszych potrawach poczujesz prawdziwą pasję i miłość do gotowania. Wiemy, że każdy ma inne potrzeby i szanujemy to, zawsze wypracowując takie menu, które będzie w pełni satysfakcjonujące.

W naszych posiłkach nie stosujemy chemii i polepszaczy smaku, nie używamy glutaminianu sodu. Większość warzyw, używanych do produkcji naszego kateringu pochodzi z naszego własnego pola i to nas zdecydowanie wyróżnia na rynku, a nasi Klienci bardzo to doceniają.

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 535888735 i porozmawiaj z nami, jak możemy uczynić Twoją imprezę niezapomnianą i absolutnie wyjątkową. Mamy ogromne doświadczenie i dajemy gwarancję najwyższej jakości i fantastycznego smaku. Możesz nam powierzyć organizację cateringu i celebrować ten czas z Twoimi Gośćmi. Przygotujemy zarówno przekąski, jak i dania ciepłe, zorganizujemy słodki stół, przerwy kawowe, wspaniałe i wizualnie zachęcające finger-foods. Ograniczeniem dla nas jest tylko wyobraźnia 😊

Catering okolicznościowy – Twój sposób na imprezę domową

Chcesz wyprawić imprezę, jednak z powodu braku czasu nie masz siły, ani możliwości jej przygotować? A może Twoje umiejętności kulinarne można określić jako znikome, a chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach? W obu sytuacjach catering na imprezy domowe będzie doskonałym rozwiązaniem! Jest to niesamowite ułatwienie, zwłaszcza jeżeli chcesz ugościć naprawdę dużą liczbę osób. Catering okolicznościowy to także dobry sposób, by jako gospodarz zaskoczyć nieco bardziej wyrafinowanymi daniami lub podanymi w ciekawszej formie. Oczywiście domowy rosół i znakomite pierogi są zawsze wysoko pożądane, jednak warto od czasu do czasu zejść nieco z utartej ścieżki i swoim gościom zapewnić niecodzienną ucztę. Ponadto to, że z radością przygotowujesz niedzielny obiad dla swojej najbliższej rodziny i nie sprawia Ci to problemów nie oznacza, że wykonanie sałatek, mięs, czy innych pyszności dla kilkudziesięciu osób będzie tak samo łatwe i przyjemne. Co więcej, może się okazać, że przygotowanie imprezy samodzielnie może być droższe niż zorganizowanie cateringu, gdyż do zakupów trzeba także doliczyć zużycie wody, prądu, czy gazu. Największym, niemierzalnym zyskiem jest jednak czas, który poświęcisz rodzinie. Najlepszy catering na imprezę w Białymstoku znajdziesz w ofercie Fit-Bag!

Catering na imprezę w Białymstoku – wygoda to podstawa!

Impreza to jedyny taki czas, gdy możesz porozmawiać z najbliższymi. Nic dziwnego, że raczej nie chcesz tego czasu dzielić między towarzyszeniem gościom a obowiązkami w kuchni. Niejednokrotnie zdarzyło Ci się pewnie też, że w trakcie przyjęcia nie miałaś siły z powodu zbyt długich przygotowań. Catering na imprezy domowe będzie absolutnym udogodnieniem. Jest to wygoda i komfort, za które warto zapłacić. Co więcej, catering na imprezę w Białymstoku to gwarancja otrzymania zdrowych, pysznych i ładnie prezentujących się dań, które będą ozdobą Twojego stołu. Pozwól nam przygotować catering okolicznościowy i zadbać w 100% o Twoich gości. Zapewniamy, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Menu
Napisz do nas
W czym mogę pomóc?
Catering Fit-Bag
Witam serdecznie.
W czym mogę pomóc?