Dieta Niskowęglowodanowa

Strona główna » Diety » Dieta Niskowęglowodanowa

Opis

Niskowęglowodanowa dieta pudełkowa także znana powszechnie jako dieta low-carb lub LCHF (skrót od low carb, high fat), to nowość wśród diet cateringu Fit-Bag. Tworzymy ją z myślą o osobach, które dążą do ograniczania spożycia węglowodanów w żywieniu codziennym, ale nadal chcą czerpać przyjemność z jedzenia.

Sposób odżywiania low-carb możemy uznać za trafne rozwiązanie w drodze do właściwej kontroli masy ciała, ustabilizowania gospodarki węglowodanowej i poprawy naszego samopoczucia.

Posiłki w diecie*: Śniadanie, II śniadanie, Obiad, Kolacja

W wersji zarówno standardowej, jak też wegetariańskiej dostępne są kaloryczności** – 1500, 1700, 2000 oraz 2500 kcal.

Składniki odżywcze (wartości referencyjne)
Węglowodany: 25%   |   Tłuszcze: 50%   |  Białko: 25%

Legenda:

* – możliwość wyboru dowolnych posiłków w zestawie (ale nie mniej niż 2).

** – kaloryczność wybranego zestawu z dietą.

Czytaj więcej

Dbanie o zdrowie i prawidłową sylwetkę jest możliwe z pomocą zbilansowanego odżywiania. Jedną z propozycji, która aktualnie jest szczególnie popularna i którą oferuje firma Fit-Bag z Białegostoku, jest dieta ketogeniczna.

W tej diecie ilość czystych węglowodanów obniżona została do maksymalnie 25% dziennego spożycia poprzez eliminację produktów o wysokim indeksie glikemicznym. Odpowiedni bilans kaloryczny rekompensuje tutaj podwyższona zawartość zdrowego tłuszczu oraz białka. Aby zachować równowagę kwasowo-zasadową menu jest wzbogacone o dużą ilość warzyw.

Nasze posiłki przede wszystkim mają na celu wsparcie Twoich działań w drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia. Przy odpowiednim wysiłku także pomogą zbudować  upragnioną sylwetkę.

Zdrowe, różnorodne i pełnowartościowe posiłki wspierają Cię w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów, robiąc drogę nie tylko łatwiejszą ale i smaczniejszą.

Jesteśmy przekonani, że żywienie jest proces bardzo indywidualnym i zależy nie tylko od zapotrzebowania naszego organizmu na kalorię, mikro i makroskładniki, ale i od personalnych preferencji smakowych.

W swojej pracy Fit-Bag bierze pod uwagę każde oczekiwania naszych klientów.

Dieta może być stosowana jako przygotowanie do odżywiania ketogenicznego.

Menu
Napisz do nas
W czym mogę pomóc?
Catering Fit-Bag
Witam serdecznie.
W czym mogę pomóc?