PROMOCJE

Strona główna » PROMOCJE

Wigilia 2022

Zaktualizowane 21.11.2022
#cateringbiałystok #odpocznijOdGotowania #promocjacatering  #poczujsięlżej #samiswoi #fitbagpl #wigilia #lokalnie #naturalnie #wigilia2022 #daniawigilijne #wegańskawigilia

Kochani!
Jeszcze tylko miesiąc i usiądziemy przy wigilijnym stole razem z bliskimi nam osobami.
A niektórzy z Was pewnie także mają plan uczcić wigilię firmową wraz z tymi, z kim pracują na co dzień
Żebyście mogli w pełni spędzać i przeżywać święta razem z gośćmi, a nie przy gotowaniu w kuchni, nasz katering przychodzi do Was z pomocą.

Przygotowaliśmy propozycje dań na stół wigilijny: jak rodzinny tak i firmowy.

Szczegóły dot. proponowanych zestawów lub możliwości ułożenia własnego zestawu znajdą Państwo w poniższym linku.

Aktualne promocje

fitbag promocje
 • Zamów dowolną dietę* na 20 dni i odzyskaj 8% rabatu, a przy zamówieniu na 30 dni – 13% rabatu.
 • Cena 3-tygodniowego postu:
  dla osób, które korzystały już wcześniej z naszego postu – rabat 14% (przy wpłacie min. 14 dni przed rozpoczęciem postu). Składamy zamówienie przez panel klienta i zaznaczamy długość zamówienia 21 dni, a następnie stosujemy kod rabatowy: nazdrowie), w późniejszym terminie – rabat 8% (kod: spoznialskipostowicz).
  Early Birds – rabat 8% (przy wpłacie 14 dni przed rozpoczęciem postu). Składamy zamówienie przez swój panel klienta, zaznaczamy długość zamówienia 21 dni, a następnie stosujemy kod rabatowy: wczesniejtaniej).
  w pozostałych sytuacjach – rabat 4% (jest naliczany od ceny regularnej przy zamówieniu na 21 dni, udziela się automatycznie).
  Pozostałe terminy i informacje nt. Postu są w zakładce Diety -> 05. Post wg Dr Dąbrowskiej.
 • Zniżka dla „lokalsów” – 15% od ceny regularnej zestawu dla mieszkańców m. Karakule, Sowlany, Krasne, Ciasne, Supraśl, Ogrodniczki, Nowodworce, Wasilków, Sobolewo, Grabówka. Zamówienie min. na 10 dni na hasło samiswoi.
 • Zniżka 5 zł/zestaw dzienny (może łączyć się z innymi rabatami) proponujemy przy odbiorze własnym w punktach odbioru (Bistro „Lokalna” na ul. Ekologicznej 16 lok.1 w Białymstoku i Katering „Fit-Bag” na ul. Karakule 158 w Karakulach).
Menu