PROMOCJE

Wakacje: luz, blues plus Fit-Bag

Zaktualizowane 01.08.2022
#promo15  #odpocznijOdGotowania #warzywazpola  #poczujsięlżej #poczujsiędobrze♥️ #relaksujsiędowoli #fitbagpl #megaZniżka #lokalnie #naturalnie

Kochani,

Wakacje trwają w najlepsze. Choć różnie się w życiu dzieje, to jednak patrzymy na życie głównie pozytywnie. A z naszym cateringiem tych powodów do radości możesz mieć o jeden więcej.

Skorzystaj z naszej promocji wakacyjnej 15% na kod: wakacyjna15 i ciesz niższą ceną na wszystkie zestawy regularnych diet Fit-Bag.pl!

Z miłości do gotowania i z szacunku do Was, działamy lokalnie, naturalnie. W swoich zestawach znajdziesz warzywa z naszego rodzinnego ogrodu. Bez żadnych niezdrowych dodatków. Do naszych posiłków nie dodajemy wzmacniaczy smaku ani żadnej chemii!!! Bo Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie na co dzień jest naszym priorytetem. Do jedzenia podchodzimy holistycznie i na każdym etapie produkcji dbamy o absolutnie najwyższą jakość.

Jak złożyć zamówienie?

Wejdź na naszą stronę www.fit-bag.pl i śmiało wciśnij „ZAMÓW” (lub wybierz przycisk „PANEL KLIENTA”, jeżeli już posiadasz konto u nas lub na Dietly.pl).

Podaj swoje dane, wybierz dietę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb i wpisz kod zniżkowy „wakacyjna15” aby cieszyć 15% rabatem!

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Będziemy szczęśliwi mając okazję Cię lepiej poznać! Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej:

UWAGA! Zniżka jest liczona jest od cen regularnych i nie dotyczy postów wg Dr Ewy Dąbrowskiej, które nie należą do diet regularnych, a są organizowane wg harmonogramu.

Aktualne promocje

fitbag promocje
 • Cena 3-tygodniowego postu:
  dla osób, które korzystały już wcześniej z naszego postu – rabat 14% (przy wpłacie min. 14 dni przed rozpoczęciem postu). Składamy zamówienie przez panel klienta i zaznaczamy długość zamówienia 21 dni, a następnie stosujemy kod rabatowy: postowicz), w późniejszym terminie – rabat 8% (kod: spoznialskipostowicz).
  Early Birds – rabat 8% (przy wpłacie 14 dni przed rozpoczęciem postu). Składamy zamówienie przez swój panel klienta, zaznaczamy długość zamówienia 21 dni, a następnie stosujemy kod rabatowy: wczesniejtaniej).
  w pozostałych sytuacjach – rabat 4% (jest naliczany od ceny regularnej przy zamówieniu na 21 dni, udziela się automatycznie).
  Pozostałe terminy i informacje nt. Postu są w zakładce Plany odżywiania ->Dieta Dr Dąbrowskiej.
 • Zniżka 15% dla mieszkańców Sobolewa, Grabówki, Sowlan, Karakul, Ciasnego, Ogrodniczek, Nowodworców, Wasilkówa (zamówienie min. na 20 dni na hasło samiswoi).
 • Zniżka 5 zł/zestaw dzienny (może łączyć się z innymi rabatami) proponujemy przy odbiorze własnym w punktach odbioru (Bistro „Lokalna” na ul. Ekologicznej 16 lok.1 w Białymstoku i Katering „Fit-Bag” na ul. Karakule 158 w Karakulach).
Menu