Logo-Fit-Bag

Zdrowy katering dietetyczny w Supraślu

Zadzwoń do nas!

Otwarte Pon.-Pt.

9:00–18:00

Zapraszamy na profil

Cel

Catering dietetyczny Fit-Bag

Dostarczamy pożywne i dietetyczne potrawy tym, którzy cenią swoje zdrowie i chcą schudnąć.

Doradzamy

właściwą dietę i odżywianie

Gotujemy

na bazie naturalnych składników

Odżywiamy

smacznie, lekko i zdrowo

Wybierz plan odżywiania

dopasowany do Twoich potrzeb

Catering dietetyczny Fit-Bag

Catering dietetyczny na miarę Twoich potrzeb

Zasłużona popularność gotowych planów dietetycznych sprawiła, że również w Fit-Bag znajdziesz szeroką gamę dań cateringu dietetycznego, które dostarczać możemy także do Supraśla. Zdrowe menu łączymy z umiejętnym dobraniem składników i przygotowaniem dań, aby cieszyły smakiem, uprzyjemniając każdy dzień. Gotujemy za Ciebie, więc:

  • oszczędzasz czas spędzany na zakupach,
  • skupiasz się na smakowaniu potraw,
  • dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.
Czytaj więcej

W cateringu dietetycznym jest to, czego potrzebujesz

Z naszych usług warto skorzystać, gdy stawiasz na wygodę, cenisz zdrowy styl życia, a także gdy z przyczyn zdrowotnych potrzebujesz wykluczyć określone składniki w spożywanych potrawach. Catering dietetyczny jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ nad jej tworzeniem czuwają specjaliści. Nasi dietetycy są do dyspozycji również wtedy, gdy potrzebujesz porady odnośnie tego, który plan żywieniowy wybrać.

Pomagamy Klientom dążyć do celu – Ty także możesz z Fit-Bag:

  • zredukować masę ciała – czy to niewielka nadwaga, czy znacznie więcej nadprogramowych kilogramów, dobrym początkiem zmian będzie ograniczenie dziennie spożywanych kilokalorii,
  • zadbać o lepszą kondycję – odpowiedni dobór składników odżywczych dodaje energii, nie obciąża organizmu, pomaga żyć aktywnie również osobom uprawiającym sport, ćwiczącym w siłowni,
  • oczyścić organizm – dobrym początkiem jest leczniczy post dr Ewy Dąbrowskiej, warto poznać szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Menu i cennik

Catering dietetyczny Fit-Bag

Kliknij w przycisk by wyświetlić nasze aktualne menu, cennik i tabelę kaloryczności.

Współpraca z lokalnymi producentami sprawia, że w naszej kuchni zawsze mamy bogaty wybór owoców i warzyw, a także nabiału, mięs, ryb. Mamy również własne pole, które uprawiamy w sposób ekologiczny. Korzystając z regionalnych dobrodziejstw proponujemy Klientom ciekawe i inspirujące kulinarne połączenia.

Dieta pudełkowa pełna zdrowych propozycji

Dostępne w Fit-Bag plany żywieniowe bazują na współczesnej bogatej wiedzy dotyczącej przygotowywania zdrowych posiłków. Atutem diety pudełkowej jest fakt, że nad komponowaniem menu czuwają specjaliści z dziedziny dietetyki. Połączenia produktów są więc przemyślane, mają spełniać swoje zadanie – odżywiać, dodawać energii, pomagać dbać o zdrowie. Jednocześnie bogactwo kolorów i smaków sprawia, że z przyjemnością sięgniesz po kolejne posiłki, odkrywając również nieznane kulinarne lądy.

Czytaj więcej

Dostarczamy także w Supraślu i okolicach

Wygodna forma dostaw na cały dzień to znany od lat system, ceniony zarówno przez osoby zamawiające do domu, jak i do miejsca pracy. Kompletne zestawy dań stanowią motywację do jedzenia o tych samych porach, pozwalają wyrobić dobre nawyki. Czas spędzany dotychczas na zakupach czy w kuchni może być teraz czasem wolnym.

Jak dbamy o naszych Klientów?

  • Dajemy do wyboru różne plany żywieniowe z podziałem na kaloryczność i możliwością zmiany planu w trakcie jego trwania.
  • Pomagamy dobrać jadłospis tak, aby ułatwić dojście do celu, którym może być schudnięcie, poprawa kondycji, stanu zdrowia, detoks organizmu.
  • Szukamy ciekawych połączeń smaków, aby menu było urozmaicone, zachęcające do samodyscypliny na co dzień.

Nasz kurier dostarcza zestawy w wygodnych opakowaniach pod wskazany adres. Możesz zamówić już teraz korzystając z formularza.

Więcej możliwości z dietą pudełkową

W diecie pudełkowej masz znaczną swobodę wyboru, w tym również możliwość wykluczenia poszczególnych składników lub produktów. Zestawy Fit-Bag to propozycja godna uwagi. Poznaj nasze menu i postaw na zdrowie.

Wciąż się zastanawiasz?

Napisz do nas!

Catering dietetyczny Fit-Bag

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
You need to agree with the terms to proceed

TELEFON
790 881 858

FACEBOOK

Menu