Bądź fit – tania dieta pudełkowa na zdrowie

Strona główna » Bądź fit – tania dieta pudełkowa na zdrowie

Najnowsze aktualności

Która dieta pudełkowa jest najlepsza?

Dieta 1700 kcal – dla kogo?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Zdrowa i niskokaloryczna kolacja w trakcie diety

Co to jest indeks glikemiczny?

Kontakt

tania dieta pudełkowa białystok

Dziś skupimy się na aspekcie zdrowotnym związanym z menu Fit-Bag, które oferujemy w Białymstoku i okolicach. Odpowiemy na 3 kluczowe pytania: jaka powinna być tania dieta pudełkowa kiedy będzie naprawdę skuteczna oraz co dzięki niej można ostatecznie zyskać. Odniesiemy się tu oczywiście do naszej aktualnej propozycji.

Czy to nie powinno być drogie, żeby mogło spełniać swoje zadanie?

Takie pytanie pada często z ust osób, które potrzebują fachowej pomocy dietetyka i na rozważanej liście opcji dietetycznych mają punkt „tania dieta pudełkowa”.
Atrakcyjna cenowo oferta może spełniać wszystkie wymogi, jeżeli gwarantuje:

  1. Regularne odżywianie – zapewnienie pełnowartościowych posiłków co najmniej 5 lub 6 razy w tygodniu, w atrakcyjnej i zachęcającej do spożycia formie, pozwoli organizmowi zyskać dobry rytm spalania kilokalorii, optymalną przemianę materii dla określonej osoby zależnie od jej wieku, płci i trybu życia.
  2. Dostarczanie zbilansowanych wartości odżywczych – posiłki skomponowane dobowo w wybranym planie kalorycznym zapobiegną odkładaniu się zbędnych kilogramów, wynikających z przejedzenia na przykład po całym dniu bez konkretnych dań, jedynie z przekąskami.
  3. Menu ściśle dopasowane do potrzeb – z wykluczeniem tych produktów lub grup produktów, które szkodzą w przypadku alergii czy nadwrażliwości pokarmowych, pomoże zapobiec złemu samopoczuciu, zredukować problemy trawienne czy stany zapalne.

Już te 3 kwestie, przy dłuższym stosowaniu, pozwolą organizmowi na zyskanie potrzebnej równowagi, by zaczął funkcjonować na zdrowszych prawidłowych zasadach. Bez przesilania i nadwyrężania organów wewnętrznych, takich jak wątroba, trzustka, żołądek, jelita, można funkcjonować znacznie sprawniej i jeść zgodnie z upodobaniami.

Oczywiście efekt nie zawsze będzie natychmiastowy, choć w przypadku konieczności stosowania diet wykluczających takich jak: wegańska i wegetariańska, bez glutenu, bez nabiału, czy bez laktozy, ze względów zdrowotnych, poprawa zwykle jest widoczna niemal od razu.

O zdrowiu z pudełka

Niezależnie od powodów mobilizujących do wybrania diety w formie pudełek, warunek jest jeden – stosowanie się do ustalonego planu. Ważne jest zjadanie każdego posiłku oraz wszystkich posiłków w rytmie tygodniowym bez podjadania, jeśli to 5 posiłków dziennie. Gdy wybierzesz catering dietetyczny w opcji 3 dań – to co dołożysz samodzielnie dobrze jest ustalić wcześniej i skonsultować ze specjalistą dietetykiem (my dajemy taką opcję), aby mieć pewność, że nie jesz za dużo lub zbyt mało.

Obojętnie, czy zostanie zastosowana kosztowna, czy też dieta pudełkowa, bez samodyscypliny i choćby odrobiny ruchu każdego dnia, o efekty będzie trudno. Warto o tym pamiętać.

Mamy sprawdzone sposoby

To, co proponujemy nie tylko białostoczanom, a więc całkiem tanią dietę pudełkową dla zapracowanych i wymagających, pozwoli przy odrobinie dobrych chęci na zrównoważone, a jednocześnie zdrowe osiągnięcie założonych celów żywieniowych:

  • redukcji zbędnych kilogramów lub zwiększenia masy ciała w przypadku niedożywienia,
  • utrzymania właściwej wagi,
  • poprawy samopoczucia związanej z zastosowaniem diety eliminacyjnej (przy alergiach lub innych problemach zdrowotnych).

Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom – profesjonalnym planom żywieniowym lub postom dr Ewy Dąbrowskiej, można stać się fit niezależnie od sytuacji, przy zapewnieniu organizmowi odpowiedniej ilości wartości odżywczych, by odzyskać lub zachować dobre samopoczucie. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

Na zdrowie!

Menu
Napisz do nas
W czym mogę pomóc?
Catering Fit-Bag
Witam serdecznie.
W czym mogę pomóc?