Dieta 1700 kcal – dla kogo?

Strona główna » Dieta 1700 kcal – dla kogo?

Najnowsze aktualności

Która dieta pudełkowa jest najlepsza?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Zdrowa i niskokaloryczna kolacja w trakcie diety

Co to jest indeks glikemiczny?

Dieta pudełkowa – czy warto?

Kontakt

dieta 1700 kcal

Redukcja dziennej kaloryczności posiłków jest skutecznym sposobem na utratę wagi w zdrowym tempie. Nie chodzi jednak o to, by radykalnie obniżać wartość energetyczną posiłków – należy zrobić to w sposób rozsądny. W zależności od indywidualnych predyspozycji wystarczy 500-1000 kcal deficytu. Tak może działać dieta 1700 kcal. Dla kogo jest ona przeznaczona? I czy zawsze chodzi o zrzucenie wagi?

Kto powinien wybrać dietę 1700 kcal?

Trzeba pamiętać, że zapotrzebowanie energetyczne nie jest takie samo dla wszystkich. Zależy ono od rodzaju pracy, stylu życia oraz od ogólnego poziomu aktywności fizycznej. Jednak wielu osobom to dieta 1700 kcal może pomóc w schudnięciu lub utrzymaniu aktualnej wagi. W Fit-Bag dbamy o to, by pozwalała nie tylko osiągnąć założony cel, lecz także była odpowiednio zbilansowana. Menu o takiej kaloryczności można stosować w celu:

  • schudnięcia – to skuteczne głównie w przypadku kobiet o średniej lub wysokiej aktywności fizycznej, których dzienne zapotrzebowanie energetyczne przekracza 1700 kcal;
  • utrzymania aktualnej wagi – dotyczy to osób, dla których taka ilość kalorii jest optymalna i spełnia wszelkie potrzeby.

Decydując się na taki jadłospis, warto pamiętać, by określić swoje dzienne zapotrzebowanie na energię z posiłków. Zbyt restrykcyjna lub łagodna redukcja mogą nie przynieść oczekiwanych efektów.

komu dieta 1700kcal

Jak wprowadzić dietę 1700 kcal?

Podczas samodzielnego przygotowywania posiłków należy zadbać nie tylko o wyliczenie ich wartości energetycznej, lecz także o odpowiednie zbilansowanie. Dlatego właśnie warto sięgnąć po catering dietetyczny, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. W miastach, takich jak Białystok, dostęp do tych rozwiązań jest na wyciągnięcie ręki. Dieta pudełkowa stanowi wygodny sposób na zapewnienie sobie smacznych posiłków dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Korzyści ze stosowania cateringu pudełkowego.

Jedną z oczywistych zalet takiego sposobu odżywiania się jest wygoda. Nie tylko nie musisz przygotowywać swoich posiłków, lecz także możesz zrezygnować z większości zakupów spożywczych. Żywność będzie Ci dostarczana każdego dnia. To jednak niejedyne korzyści wynikające z takiego odżywania – trzeba wspomnieć też o:

  • oszczędności czasu – zamiast przygotowywać codzienne 4-5 dań, możesz robić w tym czasie to, na co masz ochotę;
  • doskonale zbilansowanych posiłkach – nie musisz martwić się o zdrowe odżywianie, specjaliści z zakresu dietetyki i kucharze planujący menu przygotują je za Ciebie;
  • zmniejszeniu ochoty na podjadanie – jedząc często, co 3-4 godziny, pełnowartościowe posiłki zapewniające uczucie sytości, pozbędziesz się chęci sięgnięcia po dodatkowe przekąski;
  • urozmaiconym menu – dzięki ciekawym składnikom i daniom gotowanym z pomysłem otrzymasz od nas pyszne jedzenie, którym się nie znudzisz.

Bez względu na to, jaki poziom kaloryczności posiłków wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się smakiem potraw, a przy tym zadbać o zdrowy styl życia.

Dieta 1700 kcal – dla kogo gotowe zestawy?

Mieszkańcy Białegostoku mogą wybierać spośród różnorodnych jadłospisów dostępnych w ofercie naszego cateringu. Popularnością cieszy się menu:

Szeroki wybór pozwala na dopasowanie sposobu odżywiania do własnych potrzeb z uwzględnieniem nie tylko upodobań, lecz także ewentualnych ograniczeń zdrowotnych.

Jeśli zdecydujesz się zamówić dietę 1700 kcal, pamiętaj, by dobrze określić swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Dzięki temu unikniesz rozczarowań i osiągniesz swój cel, chudnąc lub utrzymując obecną wagę. Jeśli nie masz pewności, jak zaplanować zdrowe odżywianie, zasięgnij porady specjalisty i skutecznie oraz z przyjemnością zrealizuj swoje zamiary.

Menu
Napisz do nas
W czym mogę pomóc?
Catering Fit-Bag
Witam serdecznie.
W czym mogę pomóc?