Najtańszy catering dietetyczny? Krótko o ważnych kryteriach wyboru

Strona główna » Najtańszy catering dietetyczny? Krótko o ważnych kryteriach wyboru

Najnowsze aktualności

Która dieta pudełkowa jest najlepsza?

Dieta 1700 kcal – dla kogo?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Zdrowa i niskokaloryczna kolacja w trakcie diety

Co to jest indeks glikemiczny?

Kontakt

najtańszy catering dietetyczny białystok

Catering dietetyczny od Fit-Bag to propozycja korzystna dla każdego, kto chce spróbować tzw. jedzenia z pudełek. Nie jesteśmy jedyną tego typu firmą na rynku, choć na podstawie opinii Klientów możemy stwierdzić, że pod wieloma względami spełniamy wysokie wymagania, włączając w to kryterium cenowe przy zachowaniu jakości oferowanych dań. Dlaczego jednak najtańszy catering nie powinien być głównym kryterium? O tym w dzisiejszym artykule.

Części składowe kosztu posiłków

Na samą cenę wpływa wiele czynników związanych bezpośrednio z jakością zastosowanych w menu produktów, ale także tych pozaproduktowych. Będą to na przykład:

 • różnorodność menu, które dedykowane jest możliwie największej grupie osób, przy zachowaniu możliwości jego dostosowania do potrzeb konkretnego Klienta,
 • zróżnicowanie kaloryczności i gramatura posiłków,
 • kontrola dietetyka nad oferowanym menu,
 • zapewnienie bezpiecznego opakowania, które sprawdzi się w domu, w pracy, podczas wyjazdów,
 • bezpiecznego dostarczania posiłków w ustalony wcześniej sposób.

Dieta pudełkowa jedna drugiej nierówna, a różnice dotyczą kilku kwestii, od komponowania dań poprzez terminowość dostaw po rodzaj opakowań. Warto poznać szczegóły przed złożeniem zamówienia i sprawdzić, czy bardzo niska cena nie oznacza na przykład mniejszych porcji dań lub słabszych opakowań.

O kwestiach wartych uwagi

Teoretycznie im mniejsze wydatki, tym lepiej, nie zawsze jednak sprawdza się to w kontekście produktów i usług. Tutaj lepszą taktyką jest znalezienie cen rozsądnych, akceptowalnych, czasami atrakcyjnych przy okazji różnych świąt i innych okoliczności. Popularne są między innymi zniżki, gdy zamawiasz jednocześnie dwie diety, na przykład dla siebie i bliskiej osoby.

Kryteria wyboru najtańszego cateringu dietetycznego powinny opierać się na tym, jaki on faktycznie jest i co w sobie zawiera. Ważne jest to, czy:

 • zapewnia odpowiednie urozmaicenie i kaloryczność posiłków,
 • przygotowany jest z wysokiej jakości składników,
 • sprawia, że zjadasz chętnie dostarczone posiłki, nie dokupujesz przekąsek,
 • jest atrakcyjny pod względem dań również wtedy, gdy zamawiasz na dłużej niż miesiąc.

Zatem najtańszy – niekoniecznie, ale atrakcyjny cenowo i zachęcający do regularnego spożywania posiłków – jak najbardziej.

A jak to wygląda w Fit-Bag

Mieszkańcom Białegostoku i okolic szukającym najtańszego cateringu dietetycznego polecamy poznanie naszych propozycji. Ceny są zawsze rozsądne, konkurencyjne, a menu komponowane z myślą o osobach, które chcą łączyć wygodę dostaw i pełnię smaku. Przekonać Cię może:

 • rodzaj menu: standard (mięsna), ketogeniczna, wegańska, wegetariańska, wegetariańska + ryby, bez laktozy, bez glutenu, bez nabiału oraz post dr Ewy Dąbrowskiej,
 • kaloryczność w poszczególnych menu, na przykład 1200, 1500, 1700, 2000 kcal,
 • jakość produktów – większość składników do komponowania planów dietetycznych pochodzi z naszych ekologicznych upraw lub od lokalnych dostawców.

Co równie ważne, nasze posiłki powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie dietetyków współpracujących z Fit-Bag, również z uwzględnieniem często aktualizowanych odgórnych norm i wytycznych. Nie musisz zapoznawać się z zawiłościami komponowania dań, opracowywania kaloryczności potraw – specjaliści robią to za Ciebie.

Pozostałe istotne kwestie, które sprawiają, że cena jest rozsądna

Nawet w obrębie wybranego pakietu staramy się być jeszcze bardziej elastyczni. Dlaczego? Ponieważ posiłki możemy dostarczać w inne niż wskazane wcześniej w zamówieniu miejsce (o ile zostanie to z wyprzedzeniem zgłoszone). Ponadto jesteśmy w stanie łączyć plany dietetyczne, aby odpowiadały one indywidualnym potrzebom Klientów. Umożliwiamy też zmianę wybranego planu żywienia nawet w trakcie trwania danego miesiąca, a w sytuacji planowanego wyjazdu, możemy wcześniej dostarczyć posiłek na dany dzień (na przykład w środę posiłki na środę i czwartek).

Teoria idzie u nas w parze z praktyką. Aby przekonać się o tym, wystarczy zamówić wybrany zestaw. Nawet jeżeli nie będzie to najtańszy catering dietetyczny, cena z pewnością pozostanie rozsądna na każdym etapie współpracy. Z przyjemnością poznamy Twoje potrzeby.

Zajrzyj również Dieta pudełkowa – cena kontra jakość?

Menu