Tani catering dietetyczny dla całej rodziny

Strona główna » Tani catering dietetyczny dla całej rodziny

Najnowsze aktualności

Która dieta pudełkowa jest najlepsza?

Dieta 1700 kcal – dla kogo?

Jak obliczyć wskaźnik BMI?

Zdrowa i niskokaloryczna kolacja w trakcie diety

Co to jest indeks glikemiczny?

Kontakt

tani catering dietetyczny białystok

Klienci pytają nas często, czy jest to propozycja również dla całej rodziny, ponieważ zwykle jest tak, że „pudełka” wybiera tylko osoba, która ma określony cel dietetyczny. Odpowiadamy: tak, oczywiście. Dziś przedstawimy konkretne argumenty na przykładzie naszego menu komponowanego profesjonalnie pod czujnym okiem dietetyków. Możemy to zrobić, ponieważ z propozycji białostockiego Fit-Bag oferującego urozmaicone plany dietetyczne korzystają Klienci w różnym wieku. Nie zawsze można określić, że coś jest obiektywnie tanie; powinno być natomiast w rozsądnej, przystępnej cenie. Takie właśnie plany odżywiania tworzymy na co dzień.

Posiłki jak u mamy

W niektórych kwestiach można uznać, że posiłki przygotowane w domu są najlepsze, praktyka pokazuje jednak, że jest tak coraz rzadziej. Gdy jesz szybko, często zastępując zdrowe urozmaicone dania jedynie podgrzaną wysoko przetworzoną żywnością, a także fast foodami, trudno mówić o zdrowym żywieniu. Nie ma znaczenia, czy spożywasz posiłki w biegu między obowiązkami, czy siedząc przy rodzinnym stole. Sam fakt, że jesz w domu nie sprawi przecież, że jedzenie będzie zdrowe.

Sposobem na zmianę przyzwyczajeń oraz powrót do zdrowego regularnego odżywiania może być tani catering dietetyczny, czyli w tym przypadku taki, który nie będzie stanowił nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu.

Dzięki zróżnicowanej ofercie możesz mieć smaczne, a przy tym zdrowe posiłki w odpowiedniej ilości i kaloryczności, aby czuć się zdrowo każdego dnia. Jednocześnie przy okazji dbając o prawidłową masę ciała.

Biorąc za przykład naszą propozycję, przygotowując smaczne i zdrowe jedzenie o kaloryczności równej na przykład:

 • 1200 kcal,
 • 1500 kcal,
 • 1700 kcal,
 • 2000 kcal,

w konkretnych planach dietetycznych, także specjalnych. Może to być na przykład wersja bez glutenu, bez laktozy, bez nabiału czy bez mięsa/bez ryb. Jako nieliczni w kraju, mamy także certyfikowany post dr Ewy Dąbrowskiej.

Dodatkowo z menu możemy wykluczyć określony składnik lub składniki, jak również połączyć plany dietetyczne. Wszystko po to, żeby możliwie najdokładniej dopasować się do preferencji Klienta.

Jedzenie z pudełka zawsze pod ręką

Nasza propozycja i jej dostępność sprawiają, że dieta z powodzeniem może być stosowana okresowo lub na stałe przez osoby w różnym wieku. Wiedzą o tym również użytkownicy w Białymstoku i okolicach, którzy wybrali nas spośród wielu dostawców obecnych na lokalnym rynku.
Każdy z proponowanych u nas Planów dietetycznych w zakresie kaloryczności odpowiada bowiem potrzebom niezależnie od płci, ale także według:

1. wieku:

 • dzieciom powyżej 3 roku życia,
 • młodzieży,
 • osobom dorosłym,
 • osobom starszym.

2. prowadzonego trybu życia:

 • siedzącego,
 • średnio aktywnego,
 • aktywnego,
 • z aktywnością sportową.

Korzystając z cateringu dietetycznego w formie diety pudełkowej dostarczanej pod drzwi od poniedziałku do piątku lub od poniedziałku do soboty, nasi Klienci mają pewność, że zdrowe i smaczne jedzenie będzie zawsze pod ręką. Tak jest zarówno w codziennym odżywianiu pudełkowym, jak też okresowo, na przykład przy diecie na miesiąc.

To komfort, że każdy domownik wstanie od stołu z uczuciem sytości, bez chęci na podjadanie niezdrowych przekąsek. Ta kwestia jest ważna zarówno w przypadku dzieci i młodzieży, jak też osób dorosłych, zwłaszcza w kontekście ryzyka nadwagi czy otyłości. Przy właściwie dobranej kaloryczności organizm otrzyma dokładnie tyle, ile potrzebuje.

Jednocześnie można taki zdrowy posiłek zapakować do szkoły, do pracy, na uczelnię lub w dowolne inne miejsce. Gdy ogólny koszt będzie niższy niż na przykład zakup obiadów w firmowym bufecie czy kupno składników do samodzielnego przygotowania potraw, można to uznać za tani catering dietetyczny.

Przemyślana strategia, praca z myślą o realnych potrzebach

Uczestniczymy w świadomy odżywianiu białostoczan nie od dziś. Działamy lokalnie, jesteśmy dowodem na to, że jeśli oferta jest odpowiednio skomponowana, może z powodzeniem służyć całej rodzinie. W przypadku wątpliwości, co wybrać, zawsze można skonsultować się z naszym dietetykiem.

Jak zatem wybrać tani catering dietetyczny dla całej rodziny? Tak, aby osobne wydatki domowników na dodatkowe jedzenie były znacznie niższe niż dotychczas. Dieta pudełkowa ma zapewnić całość odżywiania lub większość dziennych posiłków w rozsądnej cenie.

Menu
Napisz do nas
W czym mogę pomóc?
Catering Fit-Bag
Witam serdecznie.
W czym mogę pomóc?